Vegas Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Vegas Pro 16 indir – Vegas Pro 14, tam yaratıcı kontrol için tasarlanmış modern bir NLE’dir. Sahip olduğu yeni özellikler arasında gelişmiş arşiv araçları, ileri düzey ses ölçümü ve Vegas Pro Connect mobil iPad yardımcı uygulaması bulunmaktadır. Vegas…

        Vegas Pro 14, tam yaratıcı kontrol için tasarımı yapılmış çağdaş bir NLE’dir. Sahip olduğu yeni özellikler arasında gelişmiş arşiv araçları, ileri düzey ses ölçümü ve Vegas Pro Connect mobil iPad yardımcı uygulaması bulunmaktadır. Vegas Pro 14; DVD Architect™ Pro 6, Dolby® Digital Professional Encoder ve FXHOME, NewBlueFX ve iZotope® eklenti koleksiyonlarıyla beraber gelir.

         Çok araçlı düzenlemede yapılan geliştirmeler Proje Arşivleme Vegas Pro Connect iPad uzaktan kumandası ve işbirliği aracı FXHOME’dan Video FX iZotope’tan Nectar Elements diyalog geliştirme eklentisi NewBlueFX Video Essentials VI EBU R128/CALM Act ile uyumlu Ses Yüksekliği Göstergeleri 4K intra XAVC dosyalarını akıllı işleme Sony Kamera Kablosuz Adaptörü proxy öncelikli iş akışı sağlamaktadır.

Vegas Pro YAPILAN YORUMLAR