Odin3 Odin3 (Windows) 3.10.6 Ücretsiz
Odin3, Android telefonunuzun yazılımını güncellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.
1 oy / 5 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Çeşitli Araçlar

Üretici:Odin3 Sürüm:3.10.6 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,478 İndirilme:759 Dil:İngilizce İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir
Windows
814,56 KB

Odin3, Android telefonunuzun yazılımını kolayca güncelleyebilmeniz amacıyla tasarlanmış bir bilgisayar programıdır. Birkaç tıklama ile cihazınızın yeni dosyalarını kolaylıkla içeri aktararak işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Odin3 ile ayrı ayrı telefon modelini, PDA dosyasını ve önbellek bölümü arşivlerini seçebilirsiniz. Karmaşık konfigürasyonları olmayan program ile sadece dosyaları seçin ve başlat butonuna tıklayın, geri kalan işlemleri Odin3 tamamlıyor.

Odin3 indirdikten sonra işlemlerini yapmadan önce yedek almayı unutmayın. Yaşayabileceğiniz bir aksilik durumunda tüm dosyalarınızı kaybedebilirsiniz. Ancak Odin3 programının kullanımı son derece rahatve basit. Bu nedenle de yapacağınız işlemler kolay bir şekilde  gerçekleştirilebiliyor.

Kendi Custom ROM'unuzu yüklemek için kullanabileceğiniz Odin3'ü daha önce denemediyseniz ve bu konuda tecrübeli değilseniz programı iyice öğrendikten sonra işlem yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir