The Sims 4 ve GRID 2'yi Kısa Süreliğine Ücretsiz! The Sims 4 ve GRID 2'yi Kısa Süreliğine Ücretsiz! (Windows) Ücretsiz
Detay
Galeri
Video
The Sims 4 ve GRID 2 yayıncıları tarafından kısa süreli ücretsiz indirilebilir hale getirildi.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Oyunlar Beceri

Üretici:Electronic Arts - Codemasters Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:826 İndirilme:0 Dil:İngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10

Electronic Arts ve Codemasters The Sims 4 ve GRID 2'yi kullanıcılarının beğenisine ücretsiz olarak sundu. Büyük yapım şirketleri bu tip kampanyaları sık sık yaparak oyunlarının tanıtımını başarılı şekilde yapmaktadırlar. 

Her iki oyunda devamlı değil, belirli süreler için ücretsiz durumdalar şu an için. The Sims 4, 28 Mayıs 2019 tarihine kadar Origin üzerinden ücretsiz indirilebilecek. GRID 2 için ise kullanıcıların biraz acele etmesi gerekiyor, çünkü kampanya süresi bugün TSİ 20:00'da sona erecek. Her iki oyunda bu tarih ve saatlerden sonra tekrar ücretli hale gelecektir. Elini hızlı tutarak, oyun kütüphanenize bu iki oyunu ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz! 

GRID 2'nin ücretsiz sunulması aslında bir açıdan iyi bir hamle oldu, Eylül ayında yeni serinin satışa çıkacağını duyuran Codemasters daha çok oyuncu kitlesine bu şekilde hedeflemesi planlamış olabilir. The Sims 4 kanadında ise, 2014 yılından bu yana oyun ilk defa ücretsiz olmuş durumda; yeni seri ile ilgili ise herhangi bir açıklama yada haber şu ana kadar yapılmadı. 

The Sims 4 ücretsiz indirmek için buraya tıklaman yeterli.

GRID 2 oyununu ücretsiz indirmek için buraya tıklaman yeterli.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Benzerler

Sorun Bildirin

Bildir