Yıllardır popülerliğini yitirmeyen güvenlik sorunu olmayan ücretsiz bir programdır

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus (Windows) 17.9.2322 Ücretsiz
Yıllardır popülerliğini yitirmeyen güvenlik sorunu olmayan ücretsiz bir programdır
1 oy / 4 puan

Yazar :@yasemin

Güvenlik Antivirüs

Diğer Seçenekler Üretici:AVAST Software a.s. Sürüm:17.9.2322 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:591 İndirilme:34 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir
Windows
6,35 MB

Yıllardır evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız bilgisayarlar için ücretsiz bir virüs koruma sistemi sunan Avast Free Antivirus sanal tehditlere karşı güncellenerek geliştiriliyor.Avast Free Antivirus hem virüs tanımlama hem de virüs temizleme konusunda bir hayli başarılı. 

Avast Free Antivirus  gibi EXE  dosyaları, bilgisayarın, bir görevini yerine getirmek üzere adım adım izlediği talimatları içeren dosyalardır. Bir EXE dosyasına "çift tıkladığınızda", bilgisayarınız otomatik olarak, yazılım geliştiricisi  tarafından bilgisayarınızda bir program çalıştırmak üzere dizayn edilen bu talimatları yürütür .

Bilgisayarınızdaki tüm yazılım uygulamaları yürütülebilir bir dosya kullanır - web tarayıcınız, sözcük işlemciniz, elektronik tablo programınız vb. Bu nedenle bu tip dosyalar, Windows işletim sistemindeki en yararlı tipteki dosyalardan biridir. avast free antivirus.exe gibi yürütülebilir dosyalar olmadan, bilgisayarınızdaki hiçbir programı kullanamazsınız.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir