Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus (Windows) 19.3.2369 Ücretsiz
Yıllardır popülerliğini yitirmeyen güvenlik sorunu olmayan ücretsiz bir programdır
2 oy / 5 puan

Yazar :Bilinmiyor

Güvenlik Antivirüs

Diğer Seçenekler Üretici:AVAST Software a.s. Sürüm:19.3.2369 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,855 İndirilme:72 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
Ücretsiz İndir

İnternet artık tüm insanların hayattaki değişilmez parçalarından birisi haline geldi. Günümüzün neredeyse bir çoğunu internet üzerinde gezinerek, bir şeyler araştırarak, günlük işlemlerimizi tamamlayarak geçirmekteyiz. Sanal alem hayatımızı her ne kadar kolaylaştırması ile ön plana çıksa da, arka planda kötü yanları da vardır. Bunlar en başında gelen ise; zararlı yazılımlar bir diğer adı ile virüslerdir.

Avast, geçmişten günümüze ücretsiz sürüm şeklinde virüs programlarını bizlere sunmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda kendini ispatlayan ve geliştiren firma; üretmiş olduğu yazılımı ücretsiz olan sunmaktadır. Bu yazılım genel olarak ücretli virüs programlarına nazaran hiçbir farkı olmadan bilgisayarımızı ve mobil cihazlarımızı son derece güvenli bir şekilde koruyabilmektedir. 

Avast ise kendini şu şekilde tanımlamaktadır; En yeni özelliklerimiz ile temel akıllı tehdit algılama ve gerçek zamanlı koruma işlemlerini bilgisayarınızı yavaşlatmayacak bir biçimde yapıyoruz ki, programın çalıştığını bile fark etmeyebilirsiniz. 

Sürekli olarak internet ile iç içeyseniz bu program tam size göre; sağ üst kısımdaki indir yazısına tıklayarak yazılımı cihazınıza kurabilir ve üstün güvenlikle internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir