Zula Zula (Windows) v1.25 Ücretsiz
Detay
Galeri
Video
Türkiye'nin ilk MMOFPS aksiyon ve savaş oyunu olan Zula çok sayıda özgün karakterler ve harita seçenekleri ile karşınızda. Yüksek aksiyona sahip ONLİNE FPS oyunu ZULA sizleri bekliyor.
6 oy / 5 puan

Yazar :@volkan

Oyunlar Aksiyon

Üretici:Lokum Games Sürüm:v1.25 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:73,911 İndirilme:45,344 Dil:Türkçe İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
Zula Setup

En çok oynanan oyunlar arasında yer alan ve Türkiye'nin ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula yapımcıları tarafından sürekli yenilikler eklenerek güncelleştiriliyor.. Bu kadar çok tutulmasının en büyük sebebi, tamamen Türk yapımı olması ve oyundaki haritaların tamamen ülkemizdeki şehirlerde geçmesidir.

Zula'da iki farklı takım bulunuyor. Bu takımlar Zula ve Gladyo'dur. Zula takımı askerler ve istihbaratçılardan oluşurken Gladyo takımı kanun kaçaklarından oluşuyor. Zula'da Üsküdar'ın sokaklarında çatışmaya girebiliyorsunuz veya metroya sabotaj düzenlemek isteyen teröristleri etkisiz hale getirmek için mücadele edebiliyorsunuz.

Zula oyunu Türkiye'nin yanı sıra tüm dünyada da kendisini göstermeye başladı. Ülkemizin farklı şehirlerinin haritaları bu oyunda sizleri bekliyor. Zula oyunculara daha iyi oynama imkanı sunmak için her gün yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor. Sizde gururumuz haline gelen bu oyunu hemen oynamak istiyorsanız, ücretsiz olarak indirip kurmanız yeter.

Şimdiden iyi eğlenceler..

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir