Wolfteam

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

WolfTeam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş etmekte olduğunuzdur.

Wolfteam konusu:

        Gelecek zamanda birkaç bilim insanı tarafından insan DNA sı üzerinde oynanmıştır amaç daim insan insan sağlığını korumaktır.Deneyler esnasında DNA ları kurtlar ile uyuşan insanları belirliyorlar. Normal insanlara göre daha kısa bir hayat süresi bulunan bu insanlar atlet veya askerlerin arasından çıkmaktaydı. Pfien şirketler grubu da bu duruma karşı “Epoxyn” adı verilen bir ilaç geliştirerek durumu normale çevirmeye çalışıyor. Fakat bir yandan da “An-ti-Epoxyn” adındaki ilacı Fransız ordusuna satarak Fransızların kurt adamlarla dolu bir ordu üretmesini sağlıyor. An-ti-Epoxyn kullanan herkesin dahil olduğu Wolfteam bir süre sonra Fransızların kontrolünden çıktı ve kendi başına dünyayı istila etmeye çalışan bir bağımsız ordu haline geldi. WolfTeam yani Kurtlar takımı ordudan bağlarını kopartarak artık kendilerine buyruk paralı askerler olarak yaşayama Gelecek zamanda birkaç bilim insanı tarafından insan DNA sı üzerinde oynanmıştır amaç daim insan insan sağlığını  korumaktır.Deneyler esnasında DNA ları kurtlar ile uyuşan insanları belirliyorlar. Normal insanlara göre daha kısa bir hayat süresi   bulunan bu insanlar atlet veya askerlerin arasından çıkmaktaydı. Pfien şirketler grubu da bu duruma karşı “Epoxyn” adı verilen bir  ilaç  geliştirerek durumu normale çevirmeye çalışıyor. Fakat bir yandan da “An-ti-Epoxyn” adındaki ilacı Fransız ordusuna satarak Fransızların kurt adamlarla dolu bir ordu üretmesini sağlıyor. An-ti-Epoxyn kullanan herkesin dahil olduğu Wolfteam bir süre sonra Fransızların kontrolünden çıktı ve kendi başına dünyayı istila etmeye çalışan bir bağımsız ordu haline geldi. WolfTeam yani Kurtlar   takımı ordudan bağlarını kopartarak artık kendilerine buyruk paralı askerler olarak yaşayamaya başladılar. 

Silahlar Hakkında bilgi:

Görevler esnasında çeşitli silahları kullanma hakkına sahipsiniz. WolfTeam çeşitli silahları kullanma seçeneğini size bırakıyor.

Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında, modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz.

Her silahın kendine özgü kabiliyetleri vardır. WP ekipman sistemi, size daha önceden yaşamadığınız bir deneyim yaşatacak.

Bu yeni sistem sizi yıkım harekatının dünyası ile tanıştırmaya geliyor.

Hasar verme oranları; menzilinize ve ateş edilen mühimmatın kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

Bir başka ilgi çekici seçeneğiniz kendi silahınızı kendi tarzınızı kullanarak oluşturmaktır.

WolfTeam ayrıca özel bazı haritalarda tek bir oyuncu tarafından bitirilemeyen, 2 veya 3 oyuncunun dayanışmasını zorunlu hale getiren bir yapıya sahiptir.

Wolfteam YAPILAN YORUMLAR