Tactic Force Tactic Force (Windows) Açık Beta Geliştirilme / Arge
Detay
Galeri
Video
HES Games oldukça iddialı bir MMOFPS olan Tactic Force oyununu sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca oyununu Türkiye’nin en gelişmiş MMOFPS oyunu olarak nitelendiriyor.
4 oy / 5 puan

Yazar :@volkan

Oyunlar Aksiyon

Üretici:HES Games Sürüm:Açık Beta Lisans:Geliştirilme / Arge Görüntülenme:12,903 İndirilme:2,233 Dil:Türkçe İşletim Sistemi:Windows Vista / 7 / 8 / 10
İndirme Sayfası

Güncel! Açık beta sürümü aktif durumdadır. İlgili adres üzerinden oyunu indirerek Tactic Force heyecanına katılım sağlayabilirsiniz.

OYUNU ZİP OLARAK İNDİR

OYUNU TORRENT OLARAK İNDİR


Kapalı Beta (KBT) başvuruları 28 Şubat 2019 tarihinde bitti. Oyunun resmi sitesinde sadece 1.000 kişinin kabul edileceği ve katılımı onaylananlara e-posta ve SMS ile KBT detayların iletileceği bilgisi paylaşılmış durumda.


Kapalı Beta sürümüne ilk etapta 1000 kişi katılabilecek, bu durumda Kapalı Beta’ya katılabilmek için duyuruları takip etmemiz gerekiyor. Kapalı Beta süreci bittiğinde oyuncuların hesapları sıfırlanacak ve resmi açılışla birlikte herkes oyuna sıfırdan başlayacak fakat firma Kapalı Beta oyuncularına hediyeler verecek.

Ayrıca firmanın açıklamasına göre Tactic Force emek oyunu olacak yani oyuncular oynadıkça emeklerinin karışılığı alacaklar. Açıklamada markette şans kutusu gibi ürünler bulunmayacağı da yer alıyor .

Oyun boyutunun 4 GB boyutlarda olması bekleniyor ve oyunun ilerleyen dönemlerinde gidişata göre Tactic Force ligi kurulabilir.

Şu ana kadar oyunun geneli hakkında bilgi edindik,

Peki Oyun İçeriğinde Neler Olacak ?

Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen Tactic Force, Türk yapımı bir oyun olduğu gibi oyun içerisinde de Türkiye’ye özgü içeriklere sahip olacak. Harita olarak Türkiye'de bulunan birçok tarihi, turistik ve farklı mekanlar bulunurken , BORA12, MPT-76 gibi yerli yapım silahlarda yer alıyor.

Oyundaki haritalarda en fazla 18 kişi oynayabilecek. Oyuncular Tactic (Ajan) ve Force (Asker) isimleriyle adlandırılan ve en fazla 9 kişilik ekiplerden oluşan 2 takıma ayrılacak.


Haritaları ve silahları yukarıdaki Galeri bölümünde bulabilirsiniz. 

Yorumlarınızı bekliyoruz...

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir