PlayerUnknown's Battlegrounds - PUBG PlayerUnknown's Battlegrounds - PUBG (Windows) Ücretli
Detay
Galeri
Tencent Games’in popüler olan, hem masaüstü hem mobil cihazlarda oynanabilen online ve 64 km2’lik alanda geçen hayatta kalma oyunudur.
4 oy / 5 puan

Yazar :@volkan

Oyunlar Aksiyon

Diğer Seçenekler Üretici:Tencent Games Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretli Görüntülenme:371,355 İndirilme:6,212 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir

Steam İndir

Oyunu online oynayabilmek için bilgisayarınızda steam yüklü olmalıdır. Yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

1. Resmî PUBG Deneyimi

100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen mücadelede sizde yer alın. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmak zorunda. Grafik olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık bir anlayışa sahip bu oyunda, ouuncu git gide daralan savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Başarılar!

2. Yüksek Kaliteli Grafikler ve HD Ses 

Güçlü oyun motoru ile dudak uçuklatan detaylı grafikler, gerçekçi oyun efektleri ve yüksek çözünürlüklü Battle Royale haritasının tadını çıkarın. Yüksek kaliteli ses, derin 3D efektler ve 7.1 çevresel ses sistemi!

3. Gerçekçi Silahlar

Ateşli silahlar, yakın dövüş silahları, patlayıcılardan oluşan ve sürekli gelişen teçhizatlar. Gerçekçi atışlar ile rakiplerinizi vurun ya da havaya uçurun. 

4. Tarzını seç ve ilerle

Arabalar, kamyonlar, motosikletler ve teknelerin de içinde bulunduğu onlarca araçlar içinden kendinize uygun olanı seçin ve rakiplerinizi kovalamak, oyun alanına kadar yarışmak veya kaçmak için kullanın.

5. Arkadaşlarınla Takım Kur

Bu savaşa arkadaşlarınızla girin. Arkadaşlarınızı davet edin, takımınızı kurun, taktikler uygulayın. Sesli sohbet ile stratejinizi belirleyin ve rakiplerinizi yenini. 

6 Adil Oyun Ortamı

Güçlü hile koruma sistemi, tüm PUBG oyuncuları için adil ve eğlenceli bir oyun ortamı sunmaktadır.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir