Conqueror's Blade Conqueror's Blade (Windows) Ücretsiz
Detay
Video
10 farklı sınıftan benzersiz bir savaş ağası yarat ve 15 - 15 kuşatma savaşında savaşa katıl. Bu geniş açık dünyayı yeni imparatorluğunuza yeniden şekillendirmek için özel yetenekler, yıkıcı silahlar ve kurnazca stratejiler kullanın.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Oyunlar Aksiyon

Üretici: Booming Games, MY.GAMES Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,235 İndirilme:77 Dil: İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir

Conqueror's Bade tamamen yeni ve ücretsiz olan taktiksel içeriklere sahip MMO olan devasa bir açık dünyaya egemenlik sağlama oyunudur. Büyük çaplı PvP savaşlarıda düşman kalelerine saldırmak, yıkıcı kuşatma silahlarını kullanmak, toprağını ve gücünü güvence altına almak için ordularını kullan. Rakip savaş ağaları ile ittifak kurabilir ya da kurulan ittifakları bozabilirsin.
15 kişiden oluşan iki ekibin şavaştıkları ve savundukları ortaçağ savaşlarından ilham alan ve heyecan verici gerçek zamanlı PvP şavaşlarında ustalaşabilirsin.


Her biri farklı dövüş stilleri, özel yetenekler ve savaşın geleneğini kendi lehine çevirmene yardım edebilecek eşsiz taktiksel avantajları olan 10 güçlü savaş lordundan birine sahip bir orduyu yönet. Ardından ordunuzu kurmak için farklı birimleri karıştırın ve eşleştirin: İngiliz Longbowmen'lerinden bir top sipariş edin, Tercio Arquebusiers ateş gücünü serbest bırakın ya da Cataphract Lancers ile süvarilere gönderin.


Oyunu steam hesabınıza ücretsiz bir şekilde ekleyebilir ve savaşlara başlayabilirsiniz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir