Instagram Kullanıcılarını Bezdirecek Yeni Reklamlar Geliyor! | Birden indir
Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Instagram Kullanıcılarını Bezdirecek Yeni Reklamlar Geliyor!

Instagram Kullanıcılarını Bezdirecek Yeni Reklamlar Geliyor!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Instagram, mevcut reklam düzeninde değişiklik yapacağını ve alınacak reklamları artık hem ana sayfaya hemde hikayeler arasına dahil edeceğini açıkladı. Hali hazırdaki bir çok sosyal medya sitesi, günümüzde tamamen ücretsizdir. İçerisine ücretsiz şekilde üye çekmeyi başarabilen popüler siteler belli bir zaman sonra gelirlerini bu reklamlar sayesinde kazanmaktadır. Zuckerberg, ne iş yaptıkları sorulduğunda ”reklam göstermekteyiz” yanıtı tam da asıl amaçlarının bu olduğunu net şekilde göstermektedir. 

Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre: reklamverenler, influencerler ve fenomenlerin kendi marka içeriklerini tıpkı reklamlar gibi öne çıkarabilmesine izin vereceğini açıkladı. Bu durumda; belirtilen bu reklamlar hem ana haber kaynağında hem de hikayeler özelliğinde karşımıza çıkacak. 

Bu duruma bazı Instagram kullanıcılarının tepkisi olmakta, kullanıcılar gönderiden çok reklamlar ile karşılaştıklarını belirtmekte ve bu durumdan şikayetçi olduklarını dile getirmektedirler.

Instagram Kullanıcılarını Bezdirecek Yeni Reklamlar Geliyor! BENZER İÇERİKLER
Instagram Kullanıcılarını Bezdirecek Yeni Reklamlar Geliyor! YAPILAN YORUMLAR
Oba escort Ankara mutlu son Antalya mutlu son
Tekirdağ masaj Adana masaj Mersin masaj Bursa masaj Muğla masaj Balıkesir masaj Kocaeli masaj İstanbul masaj Ankara masaj Antalya masaj İzmir masaj Denizli masaj Çanakkale masaj Sakarya masaj Manisa masaj