BlueStacks BlueStacks (Mac OS) Ücretsiz
Detay
Galeri
Son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlanan ve android ile çalışan uygulamaları bilgisayarında kullanmak isteyenler için eşsiz çözüm.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Sanallaştırma Araçları

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,300 İndirilme:19 Dil:

BlueStacks Ne İşe Yarar? 

Popüler BlueStacks uygulaması, benzerlerinden farklı olarak daha stabil ve sağlıklı olarak çalışmaktadır.

BlueStacks, android ile çalışan uygulamaları, bilgisayarınızda çalıştırmanıza yarayan bir uygulamadır. Bilgisayarınızda android (apk uzantılı) uygulamalarını çalıştırmak istiyorsanız, BlueStacks rahatlıkla bu uygulamaları çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks, App Player olarak da bilinmektedir. Android cihazlarda kullanmakta olduğunuz oyun ve uygulamaları, App Player aracılığıyla çalıştırabilirsiniz.

Denenen oyunlar arasında Candy Crush Saga, Subway Surfers, Angry Birds gibi pek çok önemli oyun bulunmaktadır. BlueStacks ile bilgisayarınızı sanal Android cihaza çevirirken uygulamanın çalışabilmesi için herhangi bir ek ayara gerek kalmayacaktır.

BlueStacks Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra herhangi bir ek ayar yapmadan kurulumu tamamlayın. Daha sonra BlueStacks uygulamasını açın ve ilk kurulumu tamamlayın.
BlueStacks programını sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için bir Google hesabı eklemeniz gerekmektedir.

Google hesabı eklemek için ek bir bilgiye gerek yoktur, gündelik hayatta kullandığımız android cihazlarla aynı şekilde eklenebilmektedir.

Ayrıca Google Play ile dilediğiniz uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz doğrudan programın ana ekranı üzerinden de arama yaparak bu uygulamalara ulaşabilirsiniz. 

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Benzerler

Sorun Bildirin

Bildir