WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger (IOS) 2.18.41 Ücretsiz
WhatsApp çok popüler olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Resim, video, ses hatta konumunuzu bile paylaşabilirsiniz.
0 oy / 0 puan

Yazar :@volkan

İletişim Sohbet ve Chat

Diğer Seçenekler Üretici:WhatsApp Inc. Sürüm:2.18.41 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:3,828 İndirilme:114 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça
IOS için indir
IOS
WhatsApp Web

WhatsApp çok popüler olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Resim, video, ses hatta konumunuzu bile paylaşabilirsiniz. Ayrıca sesli ve görüntülü konuşma desteği olan WhatsApp internetin olduğu her yerde dakikalarınızı harcamadan bolca sohbet etmenizi sağlayacak.

Eğer birden çok kişi ile aynı anda sohbet etmek isterseniz WhatsApp bunu da düşünmüş. Bir grup kurarak ve arkadaşlarınızı davet ederek hemen sohbetinizi başlatın.

Ayrıca WhatsApp internet tarayıcısan çalışabilmek için Chrome uyumlu bir web uygulama geliştirdi. Bu uygulamayı kullanmak için WhatsApp Messenger mobil uygulamanızda WhatsApp Web uygulamasının aktif halde olması gerekmektir.

Bilgisayar ekranında bulunan QR kodunu mobilden  okutarak WhatsApp Web i kolaylıka kullanabilirsiniz.

Daha önceden yayınlanan WhatsApp Web sürümü mantığıyla çalışan WhatsApp masaüstü sürümünü kullanabilmeniz için telefonunuz üzerinde uygulamanın açık olması ve bilgisayarınız ile mobil cihazınızı eşleştirmeniz gerekiyor.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir