Bu site satılık! İletişim bölümünden yada whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz...

Camfrog ile görüntülü sohbet odalarına bağlanıp Webcam kullanarak görüntülü chat yapabilmektesiniz.

Camfrog Video Chat

Camfrog Video Chat Camfrog Video Chat (IOS) 7.8.14 Ücretsiz
Camfrog ile görüntülü sohbet odalarına bağlanıp Webcam kullanarak görüntülü chat yapabilmektesiniz.
0 oy / 0 puan

Yazar :@yasemin

İletişim Sohbet ve Chat

Diğer Seçenekler Üretici:Camshare Inc Sürüm:7.8.14 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:173 İndirilme:13 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça
IOS için indir
IOS

Hakkında Bilgi:

  • Canlı webcam chat odalarına katılın veya kendi odanızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz .Camfrog'u uygulamasını hemen indirip ve multi-kullanıcı video konferanslarına hemen katılabilirsiniz.
  • Hızlı görüntü aktarımı ve süper ses kalitesi ve yüksek kaliteli video pencereleri ile en iyi görüntülü mesajlaşmayı sağlayabilirsiniz.
  • Camfrog'u güvenlik duvarları, routerlar ve wireless ağlarda çalıştırabilir ve Canlı webcam kullanıcısı fotoğraf klasörü ile yeni insanlarla çok daha kolay bir şekilde tanışabilirsiniz.
  • Multimedya eklentileri ve yanlış mesajlaşma eklentileri ile daha zengin bir chat ortamı oluşturun ve kişisel durum ayarlama ile arkadaşlarınıza durumunuz hakkında bilgi verin.
  • Çift monitör desteği, yatay ve dikey webcam organizasyon desteği ile en esnek görüntülü özellikleri vardır.Kişi listenizdeki favori odalarınızı kaydedebilir , tek bir tıklama ile kişileri ekleyebilirsiniz.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir