Benim Konuşan Tom'um 2 Benim Konuşan Tom'um 2 (IOS) Ücretsiz
Benim Konuşan Tom'um 2 oyununu indirin ve zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirin.
1 oy / 4 puan

Yazar :Bilinmiyor

Oyunlar Oyun Araçları

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,195 İndirilme:97 Dil:

Hakkında bilgi:

Benim Konuşan Tom’um 2 oyununda sevimli kedinin yenilenen dünyasına giriş yapıyoruz. Yeni oyuncaklar, yeni yiyecekler, yeni eşyalar, yeni mini oyunlar ve tabii ki; yeni yetenekler kazanan, her zamankinden daha çok ilgi göstereceğimiz sevimli dostumuz Konuşan Tom ile dopdolu, rengarenk bir oyun bizlerle. 

iOS ve Android platformunda en çok indirilip oynanan kedi oyunu Talking Tom serisinin yeni oyunu Benim Konuşan Tom’um 2’de milyonların sevgilisi Tom yine bebek olarak kapımıza geliyor.Her zamanki gibi onu mutlu etmek için tüm günü ona ayırıyoruz ancak bu sefer ona daha fazla hareket yaptırabiliyoruz. Yeni hareketler kazanan dostumuzun artık özel bir uçağı var.Yeni kıyafetler almak, evini güzelleştirmek, yeni yiyecekler almak, yeni evcil dostlar için uçağına atlıyor ve dünyayı geziyor. Tom’dan ayrılmayan yeni karakterler de en az onun kadar şeker ve onlarla da etkileşime girebiliyorsunuz.

Aksiyon oyunları Cupid Tom ve Easy Squeezy’den bulmaca oyunları Totem Blas ve Ice Smash’e onlarca mini oyunu var. Daha da güzeli; artık mini oyunları diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir