Morpa Kampüs

Morpa Kampüs İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Morpa Kampüs indir ve öğretim açısından kendisini oldukça kanıtlamış olan platformda dersleri izlemeye başla!

Sitemizde bulunan Morpa Kampüs indir özellikle ilkokul, ortaokul öğrencileri olarak çıkarılmış online kurslar olarak bilinmektedir. İnternet derslerinin öncüsü konumunda olan bu platformda birçok alanında uzman öğretmen ders videoları yüklemektedir. Ders videolarının yanı sıra deneyler, merak edilenler gibi birçok kategoride içeriğinde mevcut. Bu sayede öğrencilerin canı sıkılmadan derslerine çalışmaları sağlanmaktadır. Çıktığı günden bu yana büyük bir yankı uyandırmış olan Morpa Kampüs, ülkemizde oldukça fazla kullanılmaktadır. Programın en iyi yanlarından birisi öğretmenlerin öğrencileri online olarak takip edebilmeleri gelmektedir. Bu sayede çeşitli ödevler vs. bu platform üzerinden takip edilebiliyor. Tabi uygulamanın ücretli olması herkesin erişmesini bir nebze kısıtlamaktadır.

Sizde çocuğunuzun ders çalışırken eğlenmesini istiyorsanız bu link üzerinden Morpa Kampüs indir yazısına tıklayabilirsiniz. Bu sayede ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirin ve kayıt olun.

Morpa Kampüs İndir Nedir?

Morpa Kampüs

Morpa Kampüs indir nedir? Kampüs, özellikle ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik ders destekleyici bir unsur olarak bilinmektedir. 

Milli Eğitim Bakanlığının müfredatına uygun olarak onbinlerce içeriğe sahip olan platform büyük bir destekleyicidir. Sistem sayesinde öğretim programında öğrencinin gelişimi, neler yaptığı gibi unsurlar görülmektedir. Bu panel aynı zamanda özel olarak öğretmenlere de iletilmektedir. Özel okullarda vs. öğrencilerin gelişimlerini ve ödevlerini takip etmek için oldukça fazla kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır.

Birdenindir internet sitesi üzerinden Morpa Kampüs indir ve çalışmaya başla! İnternet sitemizden indirin ve 1 haftalık ücretsiz deneme üyeliği oluşturun. Kayıt olurken referans kısmına BİRDEN yazmanız yeterlidir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Word İndir (Ücretsiz)

Morpa Kampüs İçeriğinde Neler Var?

Morpa Kampüs

Morpa Kampüs içeriğinde neler var sorusu buraya üye olmak isteyen herkesin aklından geçmiştir. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik olan bu platformda MEB müfredatına uygun dersler yer almaktadır. Detaylı bir şekilde incelemek gerekirse 1, 2, 3 ve 4. Sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf derslerini bu platform için bulabilirsiniz.

  • Konu Anlatımı
  • İnteraktif Çalışmalar
  • Sınava hazırlık testleri
  • İnteraktif Etkinlikler
  • Çözümlü Soru Videoları
  • Belgeseller
  • Deneyler
  • E-kütüphane
  • Yarışmalar

Uygulama sizlere detaylı bir şekilde raporlama hizmetini de sunmaktadır. 

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: PowerPoint İndir (Ücretsiz İndir)

Morpa Kampüs Kaç TL 2021?

Morpa Kampüs, okula giden öğrencilerin ve öğretmenlere destek amaçlı hazırlanmış bir platformdur. Özellikle koronanın yaygın olduğu pandemi döneminde ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin verimli bir eğitim alması için çok iyi bir altyapıya sahiptir. Morpa kampüs, MEB müfredatına uygun bir şekilde hazırlanmış binlerce içeriği bünyesinde bulunduran bir eğitim portalıdır.

Okul yöneticileri bu platform sayesinde okullarındaki öğretmenlerin ve öğrencilerin çalışmalarını ve başarı durumlarını kontrol edebilmektedir. Morpa Kampüs’ü kullanmak ücretlidir 2021 yılı itibariyle Morpa Kampüs yıllık abonelik ücreti KDV dahil 288 TL tutarındadır.

Belirtilen tutarı bir kez ödedikten sonra 1 yıl boyunca hiçbir ücret ödemeden bu platformdan faydalanabilirsiniz.

Morpa Kampüs İndir YAPILAN YORUMLAR