Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Google Photos Backup

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Google Fotoğraflar, Google’ın hizmete sunduğu yeni ve gelişmiş bir fotoğraf galerisidir.

Hakkında Bilgi:

  • İstediğiniz kadar fotoğrafı ve videoyu Yüksek Kalitede ücretsiz olarak yedeklenebilir. Bu fotoğraf ve videolara istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz. Telefonunuzda bir daha yer sorunu olmayacaktır. Güvenli bir şekilde  yedeklenen fotoğraflar cihazınızın depolama alanından kaldırılabilir.
  • Fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulmuş filmler, kolajlar, animasyonlar, panoramalar ve benzeri alın. İsterseniz bunları kolayca kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için düzenleme araçlarını kullanın. Işık, kontrast, renk ve vinyet ayarlaması yapın veya fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlamak için 14 yenilikçi fotoğraf filtresi arasından birini seçin.Uygulamadan ayrılmanıza gerek kalmadan istediğiniz kişi, E-posta veya telefon numarasıyla anında fotoğraf paylaşabilirsiniz.
  •  Güvendiğiniz bir kişinin, bulunduğu fotoğraflar gibi bazı fotoğraflara erişmesine izin verin.Geçen yıl bugün çektiğiniz fotoğraflardan oluşturulmuş kolajlar alın. #tbt’ler için mükemmel bir özelliktir. Chromecast desteğiyle fotoğraf ve videolarınızı TV’nizde görüntüleyebilirsiniz.

karaman escort

Google Photos Backup İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER