PUBG Lite’ın Türkiye’deki Toplam Kayıtlı Kullanıcı Sayısı Açıklandı
Oyun

Yazar: Bilinmiyor

Son yılların en popüler oyunlarından biri olan PUBG'nin Lite, yani daha düşük sistem gereksinimleriyle oynanabilen oyunu Pubg Lite'a Türkiye'den kayıt olan kullanıcı sayısı açıklandı. Buna göre oyunun ülkemizde bulunan kayıtlı kullanıcı sayısı 700 binden fazla!


Son zamanların en popüler oyunu olan PUBG yüksek sistem gereksinimleriyle bir çok kullanıcıyı üzmekteydi. Yetkililer bu durumdan dolayı alternatif planlar yaparak PUBG Mobile'ı piyasaya sürdü. Oldukça ilgi duyulan mobile versiyonu ise; emülatörler ile oynanmaya başlanmasının ardından yetkililer daha düşük sistem gereksinimi ile oynanabilecek olan PUBG Lite'ı duyurdu. Beta sürümlerine ülkemizin de dahil edildiği PUBG Lite, mayıs ayı sonunda indirilmeye ve oynanmaya başlamıştı. 


Oyunun beta sürümünün yayınlanmasının ardından çok kısa bir süre geçmesine rağmen geliştiriciler, oyunun Lite sürümü ile ilgili bazı istatistikleri takipçilerine sundu. Paylaşılan bu istatistiklere göre ülkemizde 700 binden fazla kullanıcı PUBG Lite'a kayıtlı durumda, bu rakamla birlikte PUBG Lite kırılması zor bir rekora imza atmış gibi görünüyor.


Sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Minimum İşlemci: Intel Core i3 2.4 Ghz / Tavsiye Edilen İşlemci: Intel Core i5 2.8 Ghz

Minimum RAM: 4 GB / Tavsiye Edilen RAM: 8 GB

Minimum Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / Tavsiye Edilen Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870 ve üzeri

Oyunun sisteminize yüklenmesi için gereken boş alan: 4 GB


Buraya tıklayarak PUBG Lite'ı indirebilirsiniz.
 

0 oy / 0 puan
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder