CCleaner CCleaner (Android) Ücretsiz
Detay
Galeri
CCleaner Mobili'nizi temizlemede için bir numaradır. Gizliliğinizi korur ve Mobilinizi daha hızlı, daha güvenli hale getirir!
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Sistem Araçları

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:3,153 İndirilme:21 Dil:

CCleaner bir sistem optimizasyon ve güvenlik aracıdır. İE, Edge, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların kalıntılarını, kayıt defterindeki hatalı kısımları ve daha fazlasını tek tık ile temizleyebilirsiniz. 

Daha Hızlı Cihaz

Cihazınız yavaş mı çalışıyor? Zamanla kullanılmayan dosyalar ve ayarlar sabit diski doldurarak cihazınızı yavaşlatır. CCleaner bu dosyaları temizler ve anında daha hızlı hale getirir.

Daha Güvenli Sörf

Web siteleri, bilgisayarınızdaki çerezlerle davranışınızı izler. CCleaner, tarama geçmişinizi ve çerezlerinizi silerek İnternet'te gezinirken yaptığınız tüm sörflerin gizli kalmasını sağlar.

Daha Az Hata & Çökmeler

Zamanla, kayıt defteriniz çökmelere yol açan hatalar ve bozuk ayarlarla dolabilir. CCleaner'in kayıt defteri temizleyicisi, cihazınızı daha kararlı hale getirmek için sorunları temizler.

Daha Hızlı Açılma

Cihazınızı başlattığınızda, birçok program sessizce arka planda çalışır. CCleaner, gereksiz programları devre dışı bırakmanızı sağlayarak daha rahat ve hızlı çalışmanıza veya oyun oynamanıza yardımcı olur.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir